Николоски да одговори за неговата поврзаност во меѓунардониот скандал „Кавијар димпломатија“

7 Просмотры
Издатель
Прес-конференција на СДСМ, Костадин Костадинов, портпарол и пратеник на СДСМ
Категория
DeadPool
Комментариев нет.