Мицкоски да одговори за финансискиот скандал на ВМРО ДПМНЕ, поврзан и со германскиот пратеник Цех

7 Просмотры
Издатель
Прес- конференција, Славјанка Петровска, пратеничка на СДСМ
Категория
DeadPool
Комментариев нет.